OLIMPIJA : KAC (4:0)

Po blagoslovu župana Zorana Jankoviča in obeh himnah, je včerajšnja tekma v hali Tivoli presegla pričakovanja. Prvo tretjino je naša obramba malce sumljivo dremala, napadalci pa se še niso niti prebujali, vendar so v drugi tretjini naši polepšali monotoni rezultat z dvema goloma. Prvi gol je dal Ralph Intranuovo, drugega pa je po podaji Todda Elika zadel Kanadčan Brendan Yarema. V zadnji tretjini je navdušence Olimpije s tretjim golom spravil zopet na noge igralec s številko 12 Todd Elik. Zadnjih pet minut so Celovčani zamenjali vratarja z igralcem, vendar jim tudi takšen način tveganja in odločno napadanje ni obrodilo nobenega gola, temveč jih je pripeljalo do rezultata 4:0, ko je minuto pred koncem tekme Brian Felsner izkoristil nasprotnikov prazen gol.  Mesto igralca včerajšnje tekme je zasluženo bilo dodeljeno nepremaganemu dvaintrideset letnemu vratarju Olimpije Alexu Westlundu.

Tekma je bila res odlična, vzdušenje zadovoljnih Ljubljančanov poživljajoče in navijanje z rokami in s srcem ;) !